Відкрите тренування Національної збірної України по греко-римській боротьбі на каяках та sup-бордах

Вчора, на міському пляжі міста Українки відбулось відкрите тренування Національної збірної України по греко-римській боротьбі на каяках та sup-бордах.

Саме з таким проханням спортсмени звернулися до голови громадської організації по водним видам спорту України Івана Семикіна.

Іван є мешканцем Українки, він член Національної збірної України з веслування на байдарці, призер чемпіонату світу, майстер спорту міжнародного класу.

Організатором заходу виступила громадська організація водних видів спорту України за активної підтримки в.о міського голови Тетяни Кучер, Української міської ради, юридичної компанії «Альянс Груп», ресторану «Дебош» та директора «Спорт для всіх» Петро Солодушко.

Позайматися водним спортом на каяках та sup-бордах виявили бажання 25 титулованих спортсменів світового рівня з різних куточків України.

Всі учасники були приємно вражені красою і гостинністю нашого міста та виявили бажання проводити подібні заходи систематично, а в перспективі організувати відповідний турнір у місті Українка.