Відтепер українчани матимуть змогу відвідувати Парк «Київська Русь» безкоштовно

Цими вихідними сталася важлива для міста Українка подія. Між Парком «Київська Русь» та виконавчим комітетом Української міської ради було підписано Меморандум про співпрацю. Обидві установи висловили бажання працювати разом у напрямку відродження культурно-історичної спадщини.

Для настільки визначної події село Копачів відвідала виконуюча обов’язки міського голови Тетяна Кучер. Підписання документу відбулося в театралізованій формі. Князь Володимир – Президент проекту Древній Київ, під’їхав на білому коні і розчерком свого пера поставив резолюцію під документом. Тим самим дві сторони погодилися дбати про забезпечення виховання підростаючого покоління, впроваджувати спільні проекти, підтримувати один одного в організації та проведенні благодійних акції по залученню ресурсів для популяризації та розвитку діяльності, пов’язаної з відродженням культурно-історичної спадщини Київської Русі. 

За умовами цього документу відтепер протягом послідуючих п’яти років дітям до 17 років та студентам з міста Українка буде надана можливість відвідувати на безоплатній основі заходи Парку «Київськая Русь». Усі деталі графіку відвідування навчальними закладами міста та іншими організаціями можуть уточнюватися у спеціалістів Української міської ради. Джерело: ІА «Погляд»