Вітання від виконуючої обов’язки міського голови міста Українка Тетяни Кучер

Сьогодні свій значний ювілей 50-річчя святкує наше містобудівне підприємство. Найбільше підприємство в Обухівському районі. Думаю, що усі в цьому залі як ніхто в місті знають, на скільки важлива для міста наша Тр. ТЕС. І що саме в грудні 69 року запустили перший енергоблок. Завдяки цьому, завдяки тим людям, першопрохідцями, і є на карті таке чудове місто Українка. Більша частина працівників – мешканці Українки та найближчих громад.

Нелегка, та дуже відповідальна праця у всіх вас, особливо тих людей які працюють безпосередньо на виробництві. Буває різне, але ви завжди напоготові і турбуєтесь про наше місто та громади, які завдяки вашій роботі отримують в будинках світло та тепло.

Підприємство переоснащюється, проводить ремонтні компанії, замінює старе обладнення, веде наукову діяльність, готує нові кадри для своего підприємства та для інших станцій.

Ми дуже раді, що між містом та Тр. ТЕС, в особі його директора Петра Кравця, існує взаєморозуміння та підтримка. Ми разом працюємо для нашої громади. Ми добрі друзі і готові підтримати усі кращі ідеї та побажання, які ведуть до розвитку нашого міста, в якому ми і самі живимо.

Напередодні новорічних свят хочу побажати вам і всім нам тепла, затишку в наших оселях, щоб вас оточували тільки вірні хороші друзі. Усім здоров‘я, та казкового настрою у ці святкові дні.