Вивозити сортоване сміття з міста будуть

По місту поширюють чутки, що тепер сортувати сміття не потрібно. Пов’язано це з тим, що на сміттєвих контейнерах з’явилися оголошення, в яких жителів просили відсортоване сміття протягом декількох тижнів кидати в загальні баки.

Справа в тому, що компанія, яка раніше вивозила від наших під’їздів побутові відходи, відмовилася це робити безкоштовно. Тому, керівництво міста в терміновому порядку почали шукати інші варіанти, які б дозволили і вирішити цю проблему, і зробити так, щоб це не вплинуло на тариф, щоб людям не довелося платити додаткові великі суми.

Відзначимо, що керівництво міста запевнило жителів, що все сміття з сірих контейнерів відсортовують, а значить скло, метал і пластик не потрапляють на звалище на Полігон №5.

Нову компанію, яка зацікавлена ​​безкоштовно забирати сортовані сміття з наших баків, так званих кольорових «дзвіночків», знайшли. Фірма вже купила і пригнала з-за кордону машину, яка зможе піднімати дані специфічні баки і вивантажувати з нього сировину. На даний момент на машину оформляють відповідні документи. Іде ревізія систем та підготовка до монтажу маніпулятора. Вже у травні вона вийде на вулиці нашого міста.

Керівництво міста просить всіх поставитися з розумінням до цієї проблеми і продовжувати сортувати сміття.