Заключна гра Корпоративної ліги Кубка Асоціації аматорського баскетболу України

16 лютого у київському спорткомплексі «НУХТ» відбулась заключна гра Корпоративної ліги Кубка Асоціації аматорського баскетболу України.

Наше місто представляла команда з однойменною назвою «Українка», яка вперше вийшла в фінал ліги та у запеклому бою зійшлася з командою New Star.

З перших хвилин на площадці розгорнулася жорстка боротьба, внаслідок якої неодноразово суддею були призначені штрафні кидки. Баскетбольна команда міста Українки самовіддано боролася до останньої секунди і нав’язала супернику справжній бій. В результаті чого гра закінчилася з невеликим рахунком – 46:34 на користь NS. Наших гравців активно підтримували вболівальники, які прибули на фінальну гру у великій кількості також маючи велику надію на перемогу. Наші гравці сподіваються, що фортуна буде на їхньому боці і вони здобудуть перемогу у наступному фіналі.

Наша команда Була нагороджена срібним кубком за 2 місце та медалями. Нагороди отримали Хильченко Сергей, Охріменко Денис, Лахтадир Ігор, Нестеренко Гліб, Нестеренко Владислав, Маслянік Владислав, Дарсанія Леван, Поколодний Михайло, Петренко Сергій і Кушнір Руслан та Фролов Руслан.