Засідання 71-ї (позачергової) сесії Української міської ради VII скликання.

На сесії було розглянуто безліч важливих для міста питань.

Ставки та розміри пільг зі сплати земельного податку на території Української міської ради на 2021 рік, місцеві податки та збори залишилися на рівні минулого року також депутатами міської ради було узгоджено ряд інших фінансових питань.

Було затверджено статути закладів дошкільної освіти, впроваджено декілька програм житлово-комунального та інженерно-транспортного напряму.

Одним з важливих для міста питань стало звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України та голови Депутатської фракції Політичної партії «Слуга народу» щодо недопущення прийняття законопроєкту про звільнення сплати земельного податку АТ «Укрзалізниця», що є достатньо вагомою складовою наповнення бюджету нашого міста.

Після тривалих перемовин депутати дозволили затвердити проєкт землеустрою та змінити цільове призначення земельної ділянки приватної власності, яка належить ТОВ «Укржитлоінвест», де у майбутньому побудують багатоповерхівку за умови здійснення берегоукріплення та неможливості здійснення ними забудови на річці Стугна.

Крім того, депутати прийняли рішення по низці важливих соціальних питань та щодо питання матеріальної допомоги певним громадянам міста.

Також на сесію завітав новопризначений очільник Обухівського відділу поліції Олег Петренко. Він розказав про плани на майбутнє, про проблеми укомплектування Обухівського відділу поліції і про плановані шляхи їх вирішення.

Пан Петренко повідомив, що відкритий до діалогу, надав особистий номер телефону всім присутнім та запевнив, що завжди надає допомогу та відповідь на питання, навіть тоді, коли до нього звертаються у соціальних мережах.

До того ж, новий очільник Обухівського відділу поліції відтепер мешкає в Українці, що має додати спокою жителям нашого міста.