Засідання комісії «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19».

У приміщенні Української міської ради відбулося засідання комісії «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19».

На комісії були присутні виконуюча обов’язки міського голови Тетяна Кучер, профільні заступники міського голови, спеціалісти УМР, начальник підприємства по обслуговуванню житла, завідувач АЗЕСМ, представник громадського формування «Українська міська варта» та директор КП «Міський ринок». На комісії було розглянуто ряд питань, пов’язаних з карантинними заходами у місті Українка. Вирішено які будуть ще вживатися реальні дієві кроки для запобігання расповсюдження коронавірусу.

Також, було вирішено ще раз донести постанову Кабінету Міністрів України до підприємців міста, які не призупинили свою діяльність. Нагадуємо, що відтепер на період карантину повинна здійснюватися лише роздрібна торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельна діяльність і діяльность з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення персоналу відповідними засобами іидивідуального захисту. Всім підприємцям, що здійснюють інші види торгівлі, а саме приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення надано розпорядження про негайне закриття таких закладів.

От же будьте відповідальними, піклуйтеся про близьких старшого віку, дотримуйтесь карантину і порад лікарів.