Завершився тендер «на утилізацію сміття та поводження зі сміттям»

4 лютого 2020 року завершився тендер «на утилізацію сміття та поводження зі сміттям». Але на цей раз переможцем стала не добре відома містянам компанія ПП “БРИЗ ДНІПРА”, яка роками здійснювала аналогічну роботу, а ТОВ “Крамар Еко”, компанія з Києва, які запропонували найнижчу вартість на надання даної послуги – 3 916 640 грн при очікуваній вартості 10 550 000 грн. Згідно правил електронних торгів перемогу автоматично отримує учасник, який пропонує нижчу ціну.

Українська міська рада до офіційного оголошення переможця намагалася впевнитися у його спроможності надання якісних послуг. Для цього був надісланий запит до ТОВ “Крамар Еко” з проханням надати докладний розрахунок, щоб перевірити за рахунок яких скорочень витрат товариство змогло так занизити ціну, але відповідь досі не отримала. Оскільки даний запит не є обов’язковим за законом, Українська міська рада в найближчий час має оголосити ТОВ “Крамар Еко” переможцем тендеру і разом з вами оцінювати якість надання послуг з вивозу сміття. У разі якщо місто не буде задовольняти якість послуг “Крамар Еко”, товариству будуть винесені попередження. Якщо після попереджень зауваження не будуть усунуті, або такі порушення будуть систематичними, то Виконавчий комітет УМР може розірвати договір із виконавцем та оголосити наступний тендер.

Просимо вас надавати свої відгуки будь-яким зручним способом зв’язку. Нагадуємо, що у нас працює цілодобова лінія колл-центру 2-0000. Робимо наше місто кращим разом!