«ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК» ПЕРЕЇХАВ В УКРАЇНКУ

Цього року Міжнародний фестиваль кіно та театральної творчості «Золотий ключик» переїжджає в Українку. Впродовж п’яти днів на березі Дніпра буде розташовуватися мистецька платформа, де діти та молодь матимуть змогу розкрити свій талант та перейняти творчий досвід у кращих діячів культури та мистецтва нашої країни.

Презентувати усі свої напрямки в місто приїде справжній десант «зірок». Приєднається до організації такого масштабного заходу Українська міська рада та громадські об`єднання.

Для батьків творчих дітей-учасників організатори фестивалю обіцяють цікави мистецькі заходи : творчі зустрічі із зірками, флешмоби, зйомки у кіно, спортивні змагання, спілкування із митцями тощо.

У програмі фестивалю заплановані різноманітні культурні заходи, які будуть сприяти популяризації міста, району, а також Київської області. Творчі зустрічі з легендарними вітчизняними майстрами театру та кіно, що відбудуться у кількох населених пунктах Обухівського району, майстер-класи, конкурсні змагання, театральні вистави, спортивні шоу, концерти, флеш-моби – все це очікує як на учасників фестивалю, так і на мешканців міста та району.

Ексклюзивність фестивалю в тому, що діти під керівництвом професійних митців опановуватимуть на практиці мистецькі професії. А це в майбутньому допоможе їм зробити вірний профорієнтаційний вибір. Багато дітей , вперше спробувавши себе у кіно, театрі, моделінгу на минулому фестивалі, нині працюють у комерційних кіно, театральних та подіумних проектах. Фестиваль дає блискучий старт для дітей та запалює справжні зірки на творчому небосхилі. Прикладом дієвості фестивалю і його великих можливостей може бути родина Борисполець з Українки. На офіціїну конференцію з приводу відкриття вони прийшли майже всім складом. Вони були звичайними учасниками минулого фестивалю, а нині – вже знялись в більш ніж 10 кінопроектах. А тому – шанс стати зіркою може отримати кожен.

Джерело – Погляд: інформаційна агенція