Зустріч в КОДА

Сьогодні всіх голів об’єднаних територіальних громад та міських голів запросили на зустріч в Київську обласну державну адміністрацію на нараду під керуванням нового голови КОДА Михайла Бно-Айріяна. Нарада була присвячена питанню організації підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня. Від Українки була присутня Тетяна Кучер, яка зараз очолює місто.

Було багато розмов про підкуп виборців, який здійснюється на території області. Відмітили неорганізованість багатьох виборчих дільниць, затримку в оформленні списків виборців та готовності бюлетенів. Для посиленого контролю задіяна навіть кіберполіція.

По 94 виборчому округу у представників КОДА були зауваження. Але як з’ясувалося, усі технічні вимоги вже до сьогоднішнього ранку було виконано. Для запобігання випадків зриву виборів та провокацій у цей день на 94 округ буде направлено посилений контроль Національної поліції. Зауважимо, що днями очільника Обухівської районної поліції зняли з займаної посади, нового поки ще не призначили. Безпосередньо в Українці за запевненням керівництва до виборів готові. Вже почали працювати три виборчих дільниці. До кінця тижня УМР повинна забезпечити їх усім необхідним обладненням.