ЗИМА БЛИЗЬКО

Незважаючи на те, що до кінця літа ще більше місяця, Виконавчий комітет Української міської ради вже починає підготовку до нового опалювального сезону. На цьому тижні виконуюча обов’язки міського голови Тетяна Кучер звернулась до президента України Володимира Зеленського та прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з листом, щодо недопущення зриву опалювального сезону 2019-2020рр. В тексті зазначено прохання невідкладно втрутитися в дану ситуацію і взяти її під особистий контроль.

Єдиним джерелом теплопостачання та гарячого водопостачання міста є Трипільська ТЕС ПАТ «Центренерго», на якій зараз працює два енергоблоки. Керівництво міста й депутатський корпус занепокоєні невеликим запасом вугілля (близько 40 тис. тонн) та відсутністю його додаткових поставок.

Є надія, що нові обличчя української політики допоможуть громаді міста Українка провести опалювальний сезон й холоди не застануть мешканців зненацька. «Сподіваємось, що багатотисячна громада нашого міста цілковито може розраховувати на Вашу підтримку, – зазначається у листі».