ISO 9001

Система управління якістю послуг МС ISO 9001:2008.

З липня 2008 року виконавчий комітет сертифікований на відповідність версії міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008. У зв’язку з введенням в дію нової версії стандарту системи менеджменту якості ДСТУ ISO 9001:2015 у 2018 році всі організації, що були сертифіковані на відповідність діючої версії стандарту повинні перейти на його  нову версію. 

14-15 лютого 2018 р. у виконавчому комітеті Української міської ради офіційним представником DQS Group в Україні ТОВ «МЦЯ «ПРИРОСТ» був проведений ресертифікаційний аудит на відповідність вимогам нової версії стандарту.

Сфера діяльності виконавчого комітету – надання адміністративних та соціальних послуг, управління наданням комунальних послуг громаді міста.

У 2016 році м. Українка отримало нові функції у сфері архітектурно-будівельного контролю та реєстрації майнових прав У травні того ж року було відкрито Центр надання адміністративних послуг, що призвело до збільшення кількості послуг, що надаються.

Станом на сьогоднішній день ЦНАПом надається 110 видів адміністративних послуг та приймаються заявки на отримання 62 видів послуг, суб’єктом надання яких є територіальні органи виконавчої влади.

Протягом 2017 року виконавчим комітетом Української міської ради розроблено та запроваджено заходи щодо переходу на нову версію стандарту ISO 9001:2015 та інтегрування вимог цього стандарту у процеси діючої системи управління якістю.

sertificat1Зокрема, визначено зовнішні та внутрішні фактори, що впливають на здатність організації надавати послуги відповідно до встановлених вимог. Визначено та проаналізовано зацікавлені сторони та їх потреби.

Вище керівництво організації постійно демонструє лідерство та свої зобов’язання шляхом прийняття на себе відповідальності щодо результативності системи управління якістю.

sertificat5 sertificat3

——————————————————————————————————————————————————————————–

sertificat2 sertificat4