Конкурс на кращий ескізний проект набережної р. Дніпро в Українці

функціональне зонування

РОБОТИ, ЩО НАДІЙШЛИ НА КОНКУРС

Парк Стихії Життя знак на доріжці, ліхтарики 1 прогулянкова зона зона вогню, естрада - мушля 2 1 2 1 5 3 3 4 5 4 6 1 2 1 ifon 031 ifon 021 ifon 006 DSC_0561 proposition 3 proposition 6 proposition 5 proposition 4 proposition 1 proposition 2

   

ПОЛОЖЕННЯ

1. Загальні положення

Конкурс проводиться Виконавчим комітетом Української міської ради на підставі заключного звіту  Національної академії наук з виконання науково-технічної розробки місцевої Програми охорони і раціонального використання природних ресурсів на території набережної р. Дніпро в м. Українка (далі Програма), з метою розвитку форм прямої участі населення в суспільно-політичних процесах.

2. Мета і завдання конкурсу

2.1. Основна мета проведення міського конкурсу на кращий ескізний проект щодо створення    міського парку «Озеленення території  з урахуванням рекреаційного навантаження та елементами впровадження екологічного моніторингу лівої частини міської набережної р. Дніпро в м. Українка»    – відродження та благоустрій рекреаційних зон міста, додання їм естетичної виразності шляхом використання природного ландшафту в комплексі з малими архітектурними формами та  об’єктами озеленення.

3. Технічне завдання на виконання ескізного проекту

3.1. Ескізний проект виконується на аркушах довільного формату у вигляді малюнків, фотографій, ком’ютерної графіки з  відображенням елементів ландшафту, озеленення, благоустрою (стежки, доріжки, лавочки, малі архітектурні формами, оглядові майданчики тощо). Однак ідеться не тільки про доцільність, а й про естетичне сприйняття. Важливо, щоб проект мав єдиний стиль.

3.2.При розробці ескізного проекту слід врахувати зонування території  (додаток «Схема функціонального зонування») відповідно до Програми :

  • Перша з них – так звана “зовнішня” прогулянкова зона, яка розташована по периметру ділянки. Від пляжу вздовж набережної проходити прогулянкова дорога, де з одного боку зростають тополі, з іншого боку – розміщена рядова посадка верби білої. Ще одна алея, яка проходити паралельно Дніпровському проспекту.
  • Друга зона – зона активного відпочинку або спортивно-оздоровча зона включає територію навколо стадіону, спортивних майданчиків і інших спортивних споруд, а також територію, прилеглу до пляжу.
  • Третя зона – паркова зона або зона для спокійного відпочинку. Ця територія представлена на даний час алеями, групами, солітерами з деревних і кущових рослин.
  • Четверта зона – центральна площа з парадним входом, яка повинна стати культурним центром території місць відпочинку і сполучною ланкою з іншою частиною набережної.
  • П’ята зона – господарська зона, яка забезпечує життєдіяльність усього комплексу. Додатково включає торгову мережу, що підвищує комфортність перебування людей в місцях відпочинку.

4. Організатори конкурсу

4.1. Організатором конкурсу є  Українська міська рада.

4.2. Організатор несе відповідальність за дотримання його умов перед учасниками, які виконали в установлені терміни і в повному обсязі умови та програму конкурсу, а також забезпечує зберігання конкурсних проектів у період проведення.

5. Учасники конкурсу

5.1. До участі у конкурсі запрошуються окремі фахівці,  авторські колективи та всі бажаючі.

5.2. Конкурсні роботи разом із заявою (додаток 2) слід надсилати поштою або доставити особисто в окремому конверті  з 8.00 до 17.00 години щодня, крім суботи і неділі, за адресою:  м. Українка, пл. Шевченка 1, каб. 2 (оргвідділ)   або електронною поштою rada@ukrainka.org. з позначенням “Робота на конкурс” . Файли повинні бути пронумеровані. 

6. Термін проведення конкурсу

Роботи на конкурс приймаються  з 21 вересня 2015 року до 16 жовтня 2015 року. Підведення підсумків конкурсу  з 17 до 21 жовтня  2015 року.

7. Прикінцеві положення.

7.1. Конкурсна комісія проводить відбір кращих робіт, автори яких стають лауреатами конкурсу, а серед них виділяє І, ІІ, ІІІ місця, які стають переможцями конкурсу.

7.2. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами.та грошовою винагородою.

7.3. Оголошення про переможця конкурсу оприлюднюється в місцевих засобах інформації.

8. Фінансування конкурсу відбувається за рахунок спонсорських коштів. Призовий фонд становить 10 000 грн.

ДОКУМЕНТИ