Культурно-мистецькі заходи

   

Людина року

Щорічно наприкінці грудня відбувається загальноміська подія – конкурс «Людина року». Це своєрідний підсумок діяльності трудових колективів, окремих працівників і громадських організацій за рік, а також видовищне театральне дійство, на якому представлені всі підприємства і заклади міста.

Переможці конкурсу визначаються у 12 номінаціях: "Енергетика", "Комунальне господарство", "Культура", "Спорт", "Підприємництво", "Медицина", "Освіта", "Учень року", "Вихователь року", "Подія року", "Громадський діяч". Крім того, іноді визначаються лауреати конкурсу в інших номінаціях, як-от: "Родина року", "Щире серце".

Детальніше про точну дату проведення свята можна дізнатись, звернувшись до адміністрації Палацу культури "Енергетик" або на офіційному сайті міста: www.ukrainka.org.

01Переглянути фотоальбом

м. Українка, пр-т Дніпровський , 15

Палац культури «Енергетик»

Тел.  2-11-52

День міста

Улюбленим святом городян і надзвичайно привабливим для жителів сусідніх міст та сіл є День Українки, який відзначається кожної другої неділі вересня. Різноманітні фестивалі, конкурси, спортивні змагання, неймовірні рекорди, барвисті вітрила регат, виступи місцевих аматорів і відомих артистів перетворюють свято на унікальне дійство, що об'єднує гостей і мешканців Українки.

За роки проведення днів Українки на цьому святі побували такі відомі артисти естради, як Володимир Мойсеєнко і Володимир Данилець, Володимир Гришко, Павло Дворський, Катя Чужинська, Наталія Бужинська, Іво Бобул, Олег Скрипка, Настя Приходько, Валерій Меладзе, а також популярні групи «Машина часу», «Пісняри», «ВІА Гра», «Ляпіс Трубецкой», «ВВ», українська «Фабрика зірок-3».

Запрошуємо всіх приєднатися до святкування головного свята громади – Дня Українки – та дізнатися, хто буде наступною зіркою дійства.

Детальніше про точну дату та програму свята можна дізнатись, звернувшись до адміністрації Палацу культури «Енергетик», або на офіційному сайті міста: www.ukrainka.org.

1Переглянути фотоальбом

м. Українка, пр-т Дніпровський , 15

Палац культури «Енергетик»

Тел. 2-11-52

Масляна

Значний  здобуток місцевої громади – традиційні свята, які збирають на свої вистави не тільки жителів Українки, а й гостей з навколишніх сіл та міст. У кінці зими готуються до її проводів місцеві митці. На набережній свої намети з кулінарними виробами і напоями встановлюють хазяйновиті й винахідливі господарі дворів. Площа і святкова сцена переповнені театральними постановками, піснями, веселими іграми та розвагами. Млинцями, пампушками, бубликами, пиріжками, варениками та тістечками пригощають усіх учасників свята. Ігри, змагання і конкурси ніби підсумовуються традиційним стовпом, на котрий потрібно вилізти, щоб отримати подарунок, а також спаленням опудала Зими, що символізує прощання з нею до наступного року.

Тож у всіх мешканців Українки та її гостей запрошуємо на щорічне свято Масляної, яке проходить наприкінці зими згідно з православним календарем. Під час дійства ви поринете у справжнє патріальхальне свято проводів зими і зустрічі весни за народними традиціями.

Детальніше про дату та програму свята можна дізнатися, звернувшись до адміністрації Палацу культури «Енергетик» або на офіційному сайті міста: www.ukrainka.org.

dsc07284Переглянути фотоальбом

м. Українка, пр-т Дніпровський , 15

Палац культури «Енергетик»

Тел. 2-11-52

Івана Купала

Магічна сила купальської ночі притягує нас загадковістю і збирає на дніпровських піщаних берегах все населення міста разом з його гостями.  Свято Івана Купала відзначають в Україні спортивно-силовими змаганнями, іграми і розвагами, піснями і танцями, народним ворожінням,  і звичайно – пошуками квітки щастя – папороті, плетенням вінків і пусканням їх на воду. Саме тут молодь шукає шляхи до щастя, перемагаючи хитрощі і залякування злих духів і нечистих сил. Дивовижні чаклунські дії і перетворення, співи і змагання закінчуються запалюванням Купальського вогнища та стрибанням через нього молодих пар.

Запрошуємо всіх на початку липня відвідати свято Івана Купала на березі Дніпра вумісті Українка, поринути у надзвичайне дійств Вогню та свято справжніх народних традицій.

Детальніше про точну дату та програму свята можна дізнатися, звернувшись до адміністрації Палацу культури «Енергетик», або на офіційному сайті міста: www.ukrainka.org

OLYMPUS DIGITAL CAMERAПереглянути фотоальбом

м. Українка, пр-т Дніпровський , 15

Палац культури «Енергетик»

Тел. 2-11-52 

ПРОМЕНАДИ

Набережна Українки завжди притягувала до себе мешканців і гостей міста. Тут і свіже повітря, і розкішний краєвид – чудове місце для прогулянок. Однак, щоб городяни та гості міста не нудьгували вихідними, Українською міською радою спільно з Палацом культури «Енергетик» знову відновилися променади.

Щосуботи українчани мають змогу насолоджуватися музикою, співом і навіть танцями. Самодіяльні колективи нашого міста натхненно демонструють свої таланти і розважають жителів. Однак не лише вони. Самі українчани також не пасуть задніх і активно долучаються до загальної мистецької справи.  З травня по серпень місяць у місті Українка започатковано проведення культурно-розважальних заходів відпочинку громади «Дніпровські променади», під час якого розкриваються найяскравіші таланти українчан.

Кожної суботи о 19:00 на набережній міста (мала сцена) проходять тематичні «Дніпровські променади», в яких беруть участь колективи міста, вокалісти, танцюристи, музиканти та хореографи. Також запрошені колективи Обухівського району.

Якщо ви бажаєте показати всім свій талант та взяти участь у заході, звертайтеся до адміністрації Палацу культури. Кожного обов’язково прослухають, та допоможуть із звуком, мінусом. Якщо потрібні заняття по вокалу – при ПК «Енергетик» їх проведуть для вас безкоштовно.

Якщо Ви співаєте, танцюєте або граєте на музичному інструменті, не втратьте можливість показати себе рідному місту! Приходьте кожної суботи на набережну міста, аби долучитися до спільного відпочинку всією громадою!

Детальніше про проведення променадів можна дізнатись, звернувшись до адміністрації Палацу культури «Енергетик».

Керівник

Агнеса Олкова-Михницька

Тел. 067-445-81-58

Режисер Марія Узлова

Тел. 063-697-00-72

Головний адміністратор

Олена Дорошенко

Тел. 066-251-71-28 

Контакти:

www.ukrainka.org

Дніпровський пр-т, 15

Палац культури «Енергетик»

Тел. 04572 2-11-52