Освіта

Дошкільне виховання

DSCN9426З кожним роком Українка молодішає: діток у місті більшає. Тому дошкільному  вихованню приділяється значна увага. Велика кількість дитячих і спортивних майданчиків для різних вікових груп, малі архітектурні форми сприяють вихованню маленьких українківців.

У місті постійно діють три дитячі садочки: «Хоровод», «Альонушка» та «Сонечко». Останній дошкільний навчальний заклад відкрили у 2010 році за сприяння української міської ради.

Працівниками садків реалізується сучасний особистісно-орієнтований підхід до виховання дітей, який формує у дитини здібності і бажання усвідомити себе як особистість. Впроваджуються інноваційні технології в практику роботи з дітьми.

Щороку у дошкільних навчальних закладах міста проводяться різноманітні семінари: до Українки їдуть по досвід колеги-вихователі з усього Обухівського району.

Школи міста

конкурс імені яцика у першій школі45 років тому в Українці відкрила свої двері загальноосвітня школа №1. Вже встигли посивіти її перші випускники, багато разів змінювалося керівництво.

Учні школи постійно займають призові місця в обласних і всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін. Працюють класи із поглибленим вивченням математики та української мови, спортивні гуртки і секції, факультативи.

Педагогічний колектив загальноосвітньої школи №2 – гідний продовжувач славетних традицій школи с. Українки, якій вже більше 100 років. З 2005 року у школі діє військово-патріотичний клуб «Буйвітер». Це клуб для тих, хто любить екстремальний спорт, стильмілібарі та викид адреналіну. Клуб проводить традиційні турніри по пейнтболу серед молоді до Дня Перемоги та на Покрову, а також змагання по кульовій стрільбі до Дня Захисника Вітчизни, змагання по військовому багатоборству та військову естафету «Нумо, хлопці!» до Дня Збройних Сил України.

Школа мистецтв

OLYMPUS DIGITAL CAMERAНезабаром 40 років виповниться Українській дитячій школі мистецтв. У школі вихованці навчаються на музичному та образотворчому відділеннях. Солісти і хори, інструментальні ансамблі учнів і викладачі закладу – постійні учасники масових заходів у місті.

Учні школи – учасники і переможці багатьох обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Вони неодноразово підкорювали музичні олімпи у Німеччині, Італії, Болгарії, Чехії, Словаччині.