Положення про укомплектування комунальних ДНЗ (ЗДО) м. Українка в новій редакції

1. Це Положення регулює питання щодо укомплектування комунальних дошкільних навчальних закладів (закладів дошкільної освіти) міста Українка.
2. Це Положення розроблено у відповідності до рішення виконавчого комітету Української міської ради від 25 квітня 2019 року №68 «Про затвердження Положення про порядок реєстрації дітей до комунальних ДНЗ (ЗДО) м. Українка в новій редакції».
3. Місце у комунальних ДНЗ (ЗДО) м. Українка надаються для дітей віком від 2,5 років та старше. Вік дитини визначається станом на 1 вересня поточного року.
4. Формування списків для укомплектування дітей до ДНЗ (ЗДО) відбувається відповідно до електронного реєстру, з урахуванням віку дитини, кількості вільних місць у ДНЗ (ЗДО) згідно вікових категорій та з урахуванням побажань батьків (за можливості).
5. Укомплектування груп на новий навчальний рік проводиться з 1 червня по 1 серпня щорічно. В інший час може проводитися доукомплектування груп у ДНЗ (ЗДО) м. Українка у відповідності зі встановленими нормативами.
6. Відповідно до списків, сформованих електронним реєстром дітей до ДНЗ (ЗДО), виконавчим комітетом Української міської ради видаються направлення.

6.1. Направлення до ДНЗ (ЗДО) видаються після подання до виконавчого комітету Української міської ради копії Карти профілактичних щеплень (довідка Форма №063-0).


7. У виключних випадках, у разі необхідності, що визначає виконавчий комітет Української міської ради як держатель електронного реєстру дітей до ДНЗ (ЗДО), місце в ДНЗ (ЗДО) може бути надано позачергово шляхом прийняття рішення на засіданні виконавчого комітету Української міської ради.


8. Дане Положення може бути змінено (доповнено) виключно на підставі рішення виконавчого комітету Української міської ради.