ПОЛОЖЕННЯ про укомплектування комунальних дошкільних навчальних закладів

1. Це Положення регулює питання щодо укомплектування комунальних дошкільних навчальних закладів (ДНЗ) міста Українки.

2. Це Положення розроблено у відповідності до рішення виконавчого комітету Української міської ради від 26.02.2015 р. № 21 «Про затвердження Положення про порядок електронної реєстрації дітей до комунальних ДНЗ м. Українки».

3. Місця у комунальних ДНЗ м. Українки надаються для дітей віком від 2,5 років та старше. Вік дитини визначається станом на 1 вересня поточного року.

4. Формування списків для укомплектування дітей до ДНЗ відбувається відповідно до електронного реєстру, з урахуванням віку дитини, кількості вільних місць у ДНЗ згідно вікових категорій та з урахуванням побажань батьків (за можливості).

5. Укомплектування груп на новий навчальний рік проводиться з 1 червня по 1 серпня щорічно. В інший час може проводитись доукомплектування груп у ДНЗ м. Українки у відповідності зі встановленими нормативами.

6. Відповідно до списків, сформованих електронним реєстром дітей до ДНЗ, виконавчим комітетом Української міської ради видаються направлення до ДНЗ.

7. У виключних випадках, у разі необхідності, що визначає виконавчий комітет Української міської ради як держатель електронного реєстру дітей до ДНЗ, місце в ДНЗ може бути надано позачергово шляхом прийняття рішення на засіданні виконавчого комітету Української міської ради.

8. Дане Положення може бути змінено (доповнено) виключно на підставі рішення виконавчого комітету Української міської ради.