Працівники виконкому

п/пПосадаПрізвище, Ім`я,
По-батькові
№ кабінету№ телефонуПосадові інструкції
1.Секретар міської радиКучер Тетяна Миколаївна 15(04572) 2-17-08
2.Перший заступник міського голови 16(04572) 2-13-98
3.Заступник міського голови з виконавчої роботи 20(04572) 2-11-69
4.Заступник міського голови з виконавчої роботи 19(04572) 2-01-73
5.Керуюча справами виконкомуКара Ірина Вікторівна 18(04572) 2-14-66
6.Головний бухгалтерНіколаєва Ірина Борисівна21(04572) 7-49-05Переглянути
7.Головний спеціаліст з економічних питань та тендерних закупівельКотлінська Альона Валеріївна
39(04572) 2-06-82Переглянути
8.Провідний спеціаліст з питань ведення бухгалтерського облікуМазуренко Тамара Володимирівна39(04572) 2-06-82Переглянути
9.Провідний спеціаліст з економічних питаньБугайова Леся В`ячеславівна39(04572) 2-06-82
10.Начальник юридичного відділуЛукашук Олександр Михайлович41(04572) 2-05-82Переглянути
11.Головний спеціаліст – юрисконсульт41(04572) 2-05-82Переглянути
12.Начальник земельного відділуСулима Олексій Іванович13(04572) 7-53-04Переглянути
13.Начальник відділу архітектурно-будівельного контролю1(04572) 2-13-09Переглянути
14.Начальник відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктуриСкрипачук Яніна Юріївна1(04572) 2-13-09Переглянути
15.Начальник відділу капітального будівництва, ЖКГ та комунальної власностіГовдь Ольга Миколаївна40(04572) 7-54-41 Переглянути
16.Начальник центру надання адміністративних послугБілоконь Лариса Вікторівна2(04572) 7-55-06Переглянути
17.Провідний спеціаліст з загальних питань ради23(04572) 7-57-60 Переглянути
18.Спеціаліст І категорії з інформаційних зв’язківЛуценко Анатолій Анатолійович2(04572) 2-13-09Переглянути
19.Спец. І категорії з соціальних питань, опіки та піклуванняВеха Катерина Юріївна2(04572) 2-01-78Переглянути
20.Провідний спеціаліст з міграційних питань (адміністратор)Іхно Дарія Іванівна10(04572) 7-54-15
21.Головний спеціаліст загального відділуФедоренко Любов Юріївна40(04572) 7-54-41
Переглянути
22.Спеціаліст першої категорії секретар адмінкомісіїКолесник Євгенія Леонідівна40(04572) 7-54-41
Переглянути
23.Провідний спеціалфст з економічних питаньПосту Любов Вікторівна2(04572) 2-01-78Переглянути
24.Головний спеціаліст загальних питань15/16(04572) 2-17-08Переглянути
25.Головний спеціаліст з кадрових питань та квартирного облікуКондратенко Оксана Василівна8(04572) 2-14-01Переглянути
26.Спеціаліст І категорії з питань ДРАЦуЖураківська Ольга Василівна9(04572) 2-17-05Переглянути
27.Диспетчер адміністративно-диспетчерського центруКікоть Надія Анатоліївна6(04572) 2-00-00Переглянути
28.Диспетчер адміністративно-диспетчерського центруШерстюк Галина Миколаївна6(04572) 2-00-00Переглянути
29.Диспетчер адміністративно-диспетчерського центруХимиченко Алла Андріївна6(04572) 2-00-00Переглянути
30.Диспетчер адміністративно-диспетчерського центруЛахтадир Валентина Василівна6(04572) 2-00-00Переглянути
31.Провідний спеціаліст системний адміністраторТупицький Олексій Михайлович37Переглянути
32.Головний спеціаліст (адміністратор)Глазкова Альона Олегівна2(04572) 2-15-35Переглянути
33.Спеціаліст І категорії ВОСПанібят Дмитро Олександрович2(04572) 7-55-06
34.Головний спеціаліст відділу архітектурно-будівельного контролю1(04572) 2-13-09
35.Головний спеціаліст (державний реєстратор)Івженко Альбіна Володимирівна1(04572) 2-13-09
36.Головний спеціаліст (державний реєстратор)Кучеренко Тетяна Олегівна1(04572) 2-13-09
37.Головний спеціаліст з питань реєстрації місця проживанняПелешенко Людмила Василівна42(04572) 2-18-82
38.Головний спеціаліст відділу архітектурно-будівельного контролюЛугина Андрій Сергійович1(04572) 2-13-09
39.Адміністратор (відповідальний черговий)Козаченко Марина Павлівнахол 1 поверху(04572) 2-10-77
40.Головний спеціаліст (адміністратор)Ямненко Наталія Іванівна2(04572) 7-55-06
41.Спеціаліст ІІ категорії з гуманітарних питаньФесан Вікторія Павлівна2(04572) 2-01-78Переглянути
42.Спеціаліст І категорії з інформаційного та комп’ютерного забезпеченняЯроменко Андрій Петрович 37
43.Спеціаліст І категорії з кошторисних питаньСереда Катерина Володимирівна 1
44.Провідний спеціаліст з питань ведення бухгалтерського облікуАндросюк Тетяна Анатоліївна 39(04572) 2-06-82
45.Провідний спеціаліст з питань ведення бухгалтерського облікуТелецька Юлія Валентинівна 39(04572) 2-06-82
46.Спеціаліст І-ї категорії з енергоменеджентуКорнєва Алла Віталіївна40(04572) 7-54-41
47.Провідний спеціаліст з міграційних питань (адміністратор)Соколовська Антоніна Миколіївна10(04572) 7-54-15
48Спеціаліст І категорії з питань реєстрації місця проживанняРудічева Дар'я Павлівна42(04572) 2-18-82
49.Головний спеціаліст з організаційних питаньДубас Інна Петрівна2(04572) 2-15-35