Реєстраційна форма запису до ДНЗ

Для реєстрації дитини в черзі ДНЗ заповніть, будь ласка, реєстраційну форму, подану нижче. Повторна реєстрація неможлива.

Перед заповненням даної форми ознайомтеся, будь ласка, з правилами реєстрації до дитячого садочка та виберіть найзручніший садочок.

Група визначається за віком дитини станом на 1 вересня року вступу до садочка.

------------------------- ДИТИНА -------------------------

Прізвище, ім'я, по батькові дитини (обов'язково)

Дата народження дитини (обов'язково)

Серія свідоцтва: ;
Номер свідоцтва:

Місце реєстрації дитини (обов'язково)

------------------------- БАТЬКИ -------------------------

ПІБ батьків (обов'язково)
Батька:
Матері:

Місця роботи батьків (обов'язково)
Батька:
Матері:

E-mail для контакту (обов'язково)

Контактні телефони (обов'язково)
Телефон №1:
Телефон №2:

Місце реєстрації батьків (обов'язково)
Батька:
Матері:

------------------------- ДНЗ -------------------------

Пільги:

Примітки

Керуючись Законом України «Про захист персональних даних», даю згоду виконавчому комітету Української міської ради на обробку (збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання) моїх персональних даних зазначених у реєстраційній формі з метою реалізації моїх прав та свобод відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в межах повноважень органів місцевого самоврядування. Згода дається може бути відкликана за заявою, направленою володільцю персональних даних. З правами, які я маю відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» ознайомлений(а).

Введіть ці символи - captcha нижче:

Лист з переліком необхідних документів надійде у листі на електронну адресу, вказану Вами вище

Відповідно до статті 15 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб»: Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.

Додаток

До установ, що надають пільгу її працівнику, відносяться:
  • Комунальні установи, організації та підприємства, що надають послуги по обслуговуванню міста: міське комунальне підприємство «Редакція газети «Дніпровський проспект», комунальне підприємство «Міський ринок м. Українка», комунальне підприємство «Українське водопровідно-каналізаційне підприємство», комунальне підприємство «Підприємство по обслуговуванню житла», приватне підприємство «Садиба», приватне підприємство «Бриз Дніпра», приватне акціонерне товариство «ОТІС»;
  • Заклади охорони здоров’я, поштового зв’язку, культури, навчальні заклади м. Українки, Український міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», виконавчий комітет Української міської ради;
  • Державні установи та підприємства: Українське міське відділення міліції, відділення м. Українки Управління Пенсійного фонду України в місті Обухові та Обухівському районі Київської області.